Hoşgeldiniz, ziyaretçi! [ Kayıt | Girişrss

iç dekorasyon nasıl yapılır

| Genel | 19 Aralık 2011

İç Dekorasyon Nasıl Yapılır

 Daire İç Tasarım için Büyük Fikirler

Iç dekorasyon, ev sahipleri için sık sık zor bir konu olmuştur. Ne kadar çaba biri biri kendi gerçekte olmadığı dekorasyon bir boşluğu geliştirmek için ile gitmek istiyor iç dekorasyon nasıl yapılır ? Neyse ki, iç dekorasyon kaygıları en, renk ve mobilya düzeni üzerinde duruluyor yapısal olmayan bir çalışma. Yine de, kiracı, dekoratörler, dekorasyon, ev sahibi muadillerine göre zorlukları, daha hızlı, daha ucuz çözümler aramak eğilimindedir. Kiraların yüksek olduğu ve uzay prim büyük kentlerde, bu fark daha da belirgindir. Aslında, mahalle hipper, daha yaratıcı olmak zorunda.

Dekorasyon Nedir Ve Kimler Yapar

Daha şık mahalle, yüksek kira ve küçük alan: Bu, bir doğa affetmez kuralı. Des Moines Iowa bir tek yatak odalı daire mobilya West Village bir tek yatak odalı daire içine koymak olsaydı, büyük ihtimalle bir şey haline darbeleme olmadan bir adım atmak mümkün olmaz. Yeni şehir gelenler, hızlı bir şekilde mümkünse duvara raflardan monte öğrenmek ve değerli zemin alanı kaplayan dört ayaklı mobilyalar miktarını en aza indirmek. Kentsel mobilya mağazaları, bu amaç için tasarlanmış bir dekora sahip bu adresi. Havalı bir ince, modüler kitaplık bile göze alamaz, onlar kendi inşa etmek oldukça kolaydır. Benim bir arkadaş bir bütçe ile karşı karşıyayız ve yer
sınırlamaları, bina, 30 derecelik açılarla bir dizi asmak raflardan yaratıcı fikri ile geldi diyorlar bana, daha önce yapılmış hiç merak ediyorum etkisi oluşturarak ” Gerekliliği “buluş annesidir. Hatta yatak gerektiğinde duvardan aşağı salıncak tasarlanmış duvara monte edilebilir. Klasik Murphy yatakta iyi bir örnektir.

İç Dekorasyon Şirketleri

Birçok küçük restoranlar, alanı daha büyük görünmesi için ayna kullanarak tekniği kullanmaktayız. Aynalar ışığı yansıtan ve derinlik algısının bir sonucu olarak, belirli bir oda çift. Aynalar, şekil, boyut ve çerçeveler, geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Verilen duvar alanı için en iyi çalışan bir ayna tasarımı seçin. Hatta bir çift ayna olsun ve yansımaları bileşik alan daha büyük bir algı oluşturmak için birbirleriyle karşısında kolayca monte edebilirsiniz. Unutmayın, tasarım, dünya, algı, onda dokuzu gerçektir.

İç Dekorasyon ve tadilat

Küçük bir alan depolama sorunların ele alınması için büyük bir ucu yatağa yükseltmesine. Bir kez yükselmiş, yatağın altında boşluk, ideal bir depolama alanı haline
gelebilir. Yüksek tavan, paçayı daha fazla yükseklik (ve dolayısıyla depolama). Başka büyük küçük daire öğesi seyahat gövde. Büyük bir gövde alın, bir pencere koymak,
bir kaç yastık atmak ve presto, macera küçük bir dokunuşla pencere oturma alanı var.

Bu makale, Paul Wise tarafından yazılmıştır. Paul, onun geniş bir bilgi tasarım kullanarak bu makale yazdı. Iç tasarımı için bir başka önemli yönü, aydınlatma ve tüm aydınlatma armatürleri için Paul seçimdir. Onlar, büyük bir seçim ve rakipsiz fiyatlara var.
Daha fazla insan, duvarlar ve dışında yaşayan space.Here tasarımı oda sınırları dışında düşünme, veranda mobilya için en iyi açık alanı tasarımı için nasıl rehberlik etmek kolaydır. Seveceksiniz açık bir yaşam ortamı oluşturmak için bu ipuçlarını kullanın.

Şaşırtıcı bir şekilde, tasarım ve dekorasyon ilkeleri birçok yanı sıra açık alan için geçerlidir. İlk çitlerin, örgü, taş veya bitkilerin kullanarak açık bir oda oluşturmak isteyeceksiniz. Bu, büyük bir kaos alanı için getirir.

“Kaos” kelimesi kullanarak karışıklık veya ihmal ancak tanımlanmamış açık alanlarda ifade etmez. Alanı çevreleyen, tayin ve sakin ve düzenli bir barış duygusu yaratarak açık yaşam alanı tanımlarken. Aynı zamanda tasarım gerekliliklerini basitleştirmek için yardımcı olur.

Içinde bir oda olarak, milimetrik kağıt üzerindeki alanı haritalama ile başlar. Ilgili alanı açısından düşünün. Çok küçük, geniş bir avluya görünecektir ve kırık “hissediyorum”. Çok büyük, küçük bir aralıklı alanda sıkışık ve hapsetmesi hissedeceksiniz.

Ortak odası kare veya dikdörtgen şeklinde kapalı bir odada aksine, açık alan, böyle bir sınırları vardır. Doğanın sağladığı doğal köşe ve yarıklarına yararlanın. Bazı geometrik çeşitliliği ve davetkar bir geri çekilme boşluklar eklemek için banklar, Çardaklı, çeşmeler ve hatta kemerli ekleyin.

Temel alan, ancak bazı temel dekorasyon uygulamaları gerekir. Koordineli bir renk palet seçin. Homojen aydınlatma, genel tasarım programı içine yapılandırılması gerekir sandalyeler, masalar, rahat ve dinlendirici bir kapalı toplantı yapar dışında her şeyi içerir.

Denge ve yığılmayı karşı direnci de dikkate alınması gereken önemli bir yönüdür. Geniş bir alanda çalışıyorsanız özel işlevler için “oda” yapmak değil. Temalı bir su özelliği ile rahat bir veranda mobilya oturma alanı başka bir yol açabilir, bir gazebo önde gelen yemek alana bir yol oluşturun.Veranda mobilya konumu da etkili bir su drenaj sağlar, düz bir alanda gerekecektir. Sploshes galoş gerektiğinde güzel bir ayar olarak çekici değil!Aşağı, yüksek bir yerden çalışın. Akılda tutulması gereken standart bir ölçüm eğimi yüzey alanının her 10 metre için 1 inç.Konumu seçiminde bir diğer önemli yönü, en sıcak günlerinde tahmin etmek. Yüzünüzde, özellikle bahar aylarında ısı güneşin tadını rağmen, bu “yaz köpek gün” ortasında müthiş rahatsız edici olabilir. Mümkünse büyük bir güneş ve gölge karışımını sağlayan bir alan seçin.Gölgede, şemsiye, tente veya güzel çardaklar kullanarak oluşturun. Iyi pergola dağcılar bazıları şunlardır: Begonvil, yaban asması, Tatlı Bezelye, ve Tırmanma Hydrangea Vine.

Veranda mobilya yerleşimi, mobilya kendisi kadar önemlidir. Biraz planlama ile yaz konfor çok zevk olacak!

 

Bir Yorum bırak

  • There are no popular posts yet.

Sponsor Bağlantı

From the Blog

|