Hoşgeldiniz, ziyaretçi! [ Kayıt | Girişrss

Mutfak Banyo Dekorasyon Dergileri

| Genel | 18 Aralık 2011

Mutfak Banyo Dekorasyon Dergileri

Tartışma, ev ile ilgili bu gün eylemi yapmak medyada çok var gibi görünüyor. Eve eylemi yapmak için adamış sayısız TV şovları, dergiler ve web siteleri sayesinde, herkes evlerine yeniden dekorasyon gibi görünüyor. Yeniden dekorasyon ev yıldırıcı bir görev olabilir ve bazı mobilya evinizin tam bir yeniden yapılanma dolaşırım bir şey de beraberinde getirebilir.

Mutfak yeniden döşeme tarafından, bir ev makyaj projesinin kick off için harika bir yol. Mutfak hissediyorum gerçekten değiştirmek için, cam mozaik fayans, metro cam karo ve bir dizi diğer çini kullanabilirsiniz. Eğer mutfak diğer yönlerini de tekrarlamak düşünüyorsanız, tasarım şeması ve seçimler kılavuzunu mozaik çini desen veya diğer çini desenleri kullanın.

Mozaik çini desen veya çini mutfak formu tema oluşturabilirsiniz renk teması diğer sıralama. Oturma odası ve yemek odası gitmek için, perdeler, mobilyalar, ve diğer eğlenceli aksesuarlar alın. Bu şekilde insanlar mutfağa evinize taşıdığınızda, iş başında tasarım göreceksiniz. Mutfak mozaik karo fayans veya diğer formları ile başlayan makyaj arkasında estetik ne olacağını çok daha güçlü bir fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca banyo yapmak istiyorsanız, o zaman bir seçim var. Ya mutfak mozaik karolar kullanılarak oluşturulan tema ile sopa olabilir, ya da tamamen farklı bir şey yapabilirsiniz. İsterseniz, kendi küçük bir proje olarak banyo düşünün. Bu, tüm sonra, kendi küçük tenha alan ve insanlar evinize girdiğinizde göreceğiniz ilk şey değildir, bu yüzden bazı eğlenmek için çekinmeyin.

Cam metro fayans veya cam mozaik çini herhangi bir banyo da harika görünüyorsun. Ayrıca, duş perdeleri, havlu ve diğer banyo ürünleri Accessorize onları kullanabilirsiniz. Evinizin geri kalanını tamamen farklı bir renk ve tasarım düzeni ile bir boşluk banyo kullanımı ve kendilerini bulmak için kalktığınız zaman insanlar heyecan olacak.

Cam banyo karoları ile özel bir banyo yeniden yapıyorsanız, yatak odanızda uygun tema bu. Bu şekilde yatak odası ve banyo, kendi küçük mabet haline. Yeni renk tasarım teması maç yatak odası perde, çarşaf ve atış halı alın. Size biraz ilham gerekiyorsa, tasarım dergileri veya web sitelerine herhangi bir göz atın.
Dekorasyon Bütçe Ev birçok kişi günlük konuşma ilgili bir terim, özellikle kelime bütçe bulduklarına bir ifade. İster beğenin ister beğenmeyin, sıkı bütçeleme alışkanlıkları birçok hayatımızın bir parçası olan, benimki dahil.

Bütçe kısıtlamaları içinde çalışmak ve benzersiz bir yaşam tarzına uygun ev dekore etmek için yollar bulmak için birçok yol vardır. Bazen bu maliyetli bir şey değildir, bazı harcama dahil olabilir ya da bazı ‘taksitli’ zaman gerektirebilir. Üç kombinasyonu sonuçta en tatmin edici sonuçlar verecektir.

Burada birçok ev dekor stilleri uygulamak ve maliyet etkili uygulanması için bazı basit bütçe ev dekorasyon fikirleri vardır.

Eğer bir odada yalnız bir duvar varsa, Esnaf tarzı evde yaşamış yaptım ne ben, basit bir şömine mantel (! Şömine, sadece mantel) satın beyaza boyanmış ve dar bir duvar üzerine yerleştirdi Avcı Yeşili boyandı. Mantel dekore mantel altında katta kurutulmuş bir çiçek düzenleme koymak ve genel olarak benim oturma odasına güzel uyum sağlamışlardır. Çoğu misafir bile bir sahte şömine olduğunu fark etmedi!

Bitpazarlarıyla, garaj satış ve satış mağazaları giderek, sağ mantel için avı tutumlu olun. Eski ve güzel bir mantel alana ilgi ve heyecan eklemek için kendi karakteri ile bulabilirsiniz.

Burada bir sonraki bütçe ev dekorasyon fikri. İstediğiniz şekli ve boyutu olan bir tablo bacakları kapalı (bit pazarı ya da garaj satışı bulmak, ya da sadece düz ucuz!) Kes ve bir kahve masası olarak kullanabilirsiniz. Ya da, divan önünde iki küçük sehpa kullanın. Size ve yaşam tarzınıza için çalışıyor gibi sihirli yüksekliği gereksinimi sürece yoktur.

Sonraki bütçe ev dekorasyon fikir, taze bir görünüm vermek için mobilya boya. Bir garaj satışı uyumsuz ahşap sandalye bulursanız, yemek alanı süreklilik vermek için onları aynı renk boya. Ev-ofis masanızda daha iyi günler görmüş, boya! Bir parça renkli bir odanın içinde daha fazla ‘pop’ vermek için bir vurgu rengi olarak kullandığınız resim düşünün.

Bütçe ev dekor fikir sayısı dört ile yeni olanlar için biraz daha farklı bir bitiş ve şekil eski abajurlar geçmek için. Sadece dikkatli bir şekilde ölçmek için uygun boyutu yanı sıra tabanı için doğru hale emin olun. Bir adım daha ileri gidin ve abajur, hatta sadece iç, dış ilginç çıkartmalar koymak.

Küçük aksesuarları yanı sıra boya bir kat yararlanabilir ve bütçe ev dekorasyon fikir sayısı beş. Lamba bazlar, ayna çerçeveleri, resim çerçeveleri, bar tabureleri … tüm bu boya ile yeni bir hayat ve yeni bir yön verilebilir. Ilginç şeyler tutmak için metalik boya ve diğer ‘doku’ tür boyalar hakkında unutma!

Biraz zaman ve dirsek yağ koymak için istekli iseniz, çok para harcamaya gerek kalmadan evinizde bir oda ya da uzay kadar spiff. Bir ya da daha fazla bu bütçe ev dekorasyon fikirleri deneyin. Eğlenmek ve eviniz için yeni bir dekor görünüm yaratmak!

Eğilimleri arasında renkleri ve her şeyi boya bina – Tasarımcı olarak tüm yaklaşan ev tasarımı ve yenileme eğilimleri iyi bilgili olmak çok önemli. Benjamin Moore 2011 Renk Tahmin Mimarlar ve Tasarımcılar için geçen ay piyasaya çıktı ve bulgularını sizinle paylaşmak istedim. Her yıl Benjamin Moore renk uzman ekip, daha güncel, sosyal, kültürel ve siyasi koşullar ve nasıl moda ve tasarım trendlerinin doğrudan etkisi takip ederek gelecek yıl için öngörülerini beyan eder. Çiftlik, Sipariş, Kaçış ve Kabile: Ne buldukları dört temel temaları ile birleştiğinde bir denge duygusu için ezici bir arzu.

Mutfak Banyo Dekorasyon

Ocak ve ev bariz nedenleri ve yeni bir gerçeklik içinde kendilerini demirleme için önemli bir odak noktası vardır. Düz çiftlik dünyevi renkler, bu yıl iç mekanlara hakim olacaktır. Sadece yerel Farmers Market ilham almak için bir göz atın. Dünyevi kahverengiler, tereyağlı sarı ve sütlü beyazlar – domates, kabak ve yeşiller. Ayrıca, el işi kumaşlar, burlaps, çay lekeli malzemeleri ve taşlaşmış, ağartılmış ve doğal ormanda her türlü bakmak, hayatın basit şeyler bir dönüş göstermektedir.
Mutfak Banyo Dekorasyon DergilerBiz özlem son birkaç yıl kaos, denge ve düzen duygusu vardır. Bu kırmızı, mavi, sarı, yeşil, beyaz ve gri siyah daha monokromatik varyasyonlar, yanyana beslerken tarafından yorumlanır. , Keskin çizgiler, noktalar ve spiral ile geometrik desenler, ruhumuzu yükselten ve ruh geliştirmek. Bu gün, kendimizi mutlu hissediyorum yapma konusunda.

Dünyanın son zamanlarda bu nedenle, gelecekte şu an son derece cazip için umut ve iyimserlik dolu bir rüya dünyasına kaçan biraz sert bir olmuştur. Daha soluk buzlu ve yanardöner bir renk paleti ile birleştiğinde sırf dökümlü kumaşlar, metalik renk ve yumuşatılmış dokular rüya gibi cazibe sadece olumsuzluğun üstesinden gelmek için çare olabilir.
Etnik topluluklar ve çok çiftlik gibi bir odak, biz henüz daha duygulu bir şekilde hayatta basit şeyler dönmek için ağrıyan. Zengin böğürtlen, tarçın, safran ve yangın turuncu gibi arazi baharatlı renk paleti, bronz ve kömür ile demirlemiş. Kalıplar, şablonlar, el nakışı ve boncuk üzerinde büyük bir odak noktası, Peki size hayatınızın bu düzen ve denge arayacak? Ocak dönen rüyalarınıza kaçan ya da topluluk, bu yıl için ev tasarımı ilham toplama odaklanarak mı?

 

Bir Yorum bırak

  • There are no popular posts yet.

Sponsor Bağlantı

From the Blog

|