Hoşgeldiniz, ziyaretçi! [ Kayıt | Girişrss

Salon Dekorasyon

| Genel | 28 Ağustos 2012

Salon Dekorasyon

Çoğu evlerde, oturma odası insanlar görüyorum ilk odasıdır. Salon Dekorasyon Uçuştaki oturma odasına misafir ağırlamaktan çok kullanılır, hala size ve tüm aile üyeleri için rahat bir ortam var oda istiyorum. Eğer oturma odası etrafına bakmak gibi, çok şey güncelleştirilmesi gerekiyor biliyoruz, ama bütçenizi tam bir yeniden yapılanma işi izin vermeyecektir. Peki, sizin bütçenize uygun olacaktır dergilerde ve internet üzerinde bazı ev dekorasyon ipuçları kontrol dışarı edilmiştir.

 Modern Salon Dekorasyon Örnekleri

luks salon dizayn

Aşağıda yeniden yapılanma üzerine bir ton para harcamadan oturma odası misafir ve ailesi için yepyeni bir görünüm vermek için kullanabileceğiniz birkaç fikir. Yeni Salon için Altı Bütçe Salon Dekorasyon Gerçekçi Fikirler Önceden hazırlanmış slipcovers ekleyerek koltuk ve sandalyeler rengini değiştirin. Eğer oturma odası dekor maç olacak pek çok farklı stilleri ve renkleri bu seçebilirsiniz.

 Yeni Salon Dekorasyon Örnekleri

salon dekorasyonu

Başka bir ev dekorasyon fikri sizin koltuk ve sandalyeler, büyük renkli yastıklar veya dekoratifatış kullanmaktır. Ayrıca oturma odanız yepyeni bir görünüm biraz daha ucuz bir verecektir olabilir bu seçenek. Birden fazla oturma alanı çok geniş bir oturma odası var, ama duvara halı duvardan aşağı koymak değil mi tercih edersiniz Salon Dekorasyon Sizin çözüm her oturma alanı tanımlayacak alan kilim olabilir. Dekor renk eklemek alan kilim, karo veya parke zeminler üzerinde harika görünüyor.
Eğer halı ve küçük çocuk sahibi olursanız, alan kilim lekeleri örtbas için kullanışlı.

Oturma Odası Dekorasyon

Arkadaş ve hayran aile için mobilya bakacak duvarlarında bazı modern sanat eseri veya ayna asın. Kumaş duvar asmaları da çok popüler ve kanepe veya sandalye üzerinde asılabilir. Bu oturma odanızın aura değiştirebilirsiniz ne kadar şaşıracaksınız.
Özel kare fotoğraf yerleştirerek ve oturma odanızın duvarlarına asılarak, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaştığınız özel anları gösterin. Evinizi dekor stil katacak diğer ev dekorasyon fikir saatler olduğunu. Bir sevdiğiniz ya duvara monte veya dolaplı olabilir dedesi saat vardır.

Dekorasyon Son Yenilik

Anlamlı bir fark sadece oturma odanızdaki ışıklandırma değiştirerek yapılabilir. Karanlık köşelerde yerleştirerek daha fazla zemin lambaları ile oturma odası ev dekor neşelenmek.
Mumlar Görünen ayrıca özel olaylar veya oturma odasında tutulan romantik bir akşam için mükemmel bir aydınlatma ve sıcak bir atmosfer sağlar. Bunun yerine oturma odanızın mobilya her yerini, neden sadece bu alan ve konforu en üst düzeye çıkarmak için büyük bir pencere ya da eğlence merkezi olarak, bir odak noktası etrafında organize etmez. Eğer gerçekten büyük bir oturma odası varsa, birkaç ayrı oturma alanı içinde mobilya. Birkaç sonunda masa ve rahat sandalyeler ekleyin. Girişin yanındaki bir masada çiçek veya ipek bitkiler ile dekoratif vazo oturarak oturma odanıza doğal güzellik getirin. Kapalı su çeşmeler ve heykeller ile evinizindekoruna teklik ekleyin. Bu büyüleyici dekorasyon ev tasarımı için her geçen gün daha popüler hale geliyor. Ben yukarıdaki fikirleri denedim ve şimdi size tüm kendiniz dekor bu yeni oturma odası tadını çıkarıyor umuyoruz. Ancak, daha önemlisi, sizin işletme bütçesi içinde kaldı.

5 Responses to “Salon Dekorasyon”

 1. how to get backlinks Açık 13 Eylül 2012 @ 08:05

  Derme çatma bu tabureyi bile bu kadar şirin bir hale getirmek mümkün. Tabii bu uygulama için biraz örgü bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Yada örgü bilgisi olan bir yakınınızdan yardım alabilirsiniz. Aynı uygulama sandalyeler için de yapılabilir. Bu örgü kılıflar özellikle balkon ve mutfaklarda çok güzel duracaktır.

  • Marika Açık 01 Kasım 2012 @ 10:27

   Ev veya ofis gibi pek çok alanın dekorasyonunda yapılan yanlışlardan bazılarını trendlerin tümünü uygulamak, evi eşyayla doldurmak ve başkasından gördüğünüz.
   Kadın Bülten alanından daha fazla sonuç

 2. backlinks Açık 22 Eylül 2012 @ 21:12

  İnsanların, ihtiyaçları, istekleri ve beğenileri doğrultusunda her alanda farklı fikirler ve yenilikler ortaya çıkıyor. Bu isteklerin başında gelenlerden biri de özelikle bayanlar açısından ev dekorasyonudur. Kadınlar evlerinin farklı, değişik, modern ve benzersiz olmasını isterler. Bu istekler doğrultusunda da ilginç ve benzersiz tasarımlar karşımıza çıkmaktadır.

  Banyo dekorasyonunda lavabo tasarımlarına baktığımızda, eski modellerin yerini çok farklı ve ilginç tasarımların aldığını görüyoruz. İstenilen, beğenilen renkte tasarlanan ilginç lavabolar renklerinden çok, modelleri ile dikkat çekiyor ve beğeni kazanıyor. Bu modellere baktığımızda, kullanışlı olmalarının yanı sıra şekilleri ile banyolarda hem aksesuar olarak hem de gerçek amacıyla kullanılmaktadır.

  Muhteşem banyo lavabo modellerinden banyolarınız için tercih edebileceğiniz en güzel modellerden bazı örnekler;

  • Yatak odaları evli çiftler için evinin en önemli yerlerinden bir tanesidir. Çiftlerin ev içerisinde en çok vakit geçirdikleri yer burasıdır. Yatak odalarının eşlerin sağlık bir şekilde uyumasına ve mutlu bir ilişki sürdürmesinde payı büyüktür. Aynı şekilde yatak odaları evinizin en çok dikkat edilen odalarından biridir.

 3. erdal Açık 12 Kasım 2012 @ 08:04

  Bütün günün yorgunluğu attığımız, dinlediğimiz mekan olan yatak odaları hem rahat hem de şık olmalı. Bunun için de yatak odasının iyi dekore edilmiş olmaları gerekiyor. Hoş bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken tarzınıza uygun bir yatak odası takımı satın almak.

Bir Yorum bırak

 • There are no popular posts yet.

Sponsor Bağlantı

From the Blog

|